-
0.03 Volume Lash Tray
Regular price $16.00Regular priceUnit price per -
0.05 Volume Lash Tray
Regular price $16.00Regular priceUnit price per -
"The OG" Lash Tweezer
Regular price $20.00Regular priceUnit price per -
Jelly Sensitive Tape
Regular price From $5.00Regular priceUnit price per -
“Close to perfect!” Volume Lash Trays
Regular price $8.00Regular priceUnit price per$16.00Sale price $8.00Sold out -
“Besties” Tweezer Bundle
Regular price $38.00Regular priceUnit price per -
Sold out
D'Lash Tweezer Bundle
Regular price $45.00Regular priceUnit price perSold out -
Beginners class (Intro to Lashing)
Regular price From $300.00Regular priceUnit price per -
"Poppin!" Isolation Lash Tweezer
Regular price $20.00Regular priceUnit price per -
Sale
Nichiban Tape
Regular price From $2.00Regular priceUnit price per$3.50Sale price From $2.00Sale -
Sale
Handheld Fan
Regular price From $12.00Regular priceUnit price per$55.00Sale price From $12.00Sale -
Wispy Styling Workshop
Regular price From $150.00Regular priceUnit price per -
Sold out
“Layer Slayer” Mannequin Head
Regular price $35.00Regular priceUnit price perSold out -
Volume Fanning Workshop
Regular price From $250.00Regular priceUnit price per -
Lash Wash Brush
Regular price From $3.00Regular priceUnit price per -
Sold out
Wash Bottle
Regular price $5.00Regular priceUnit price perSold out